Usługi BHP we Wrocławiu i okolicy

Każdy pracodawca jest zobowiązany przez Prawo Pracy do zapewnienia swoim pracownikom bezpiecznych i higienicznych warunków pracy bez względu na to, ilu ich zatrudnia. Zgodnie z tym właściciela firmy obowiązują szczegółowe wymogi dotyczące służby BHP i ochrony przeciwpożarowej, ujęte w liczne przepisy i zasady. Firma RENMAK świadczy kompleksowe usługi BHP. U nas otrzymacie Państwo pełną obsługę BHP dopasowaną do profilu Waszej firmy i konkretnych potrzeb. Przez cały czas trwania umowy będziemy wypełniać wszystkie zobowiązania w pełnym zakresie wszelkich potrzeb dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.

Czym się zajmiemy?

Obsługa BHP obejmuje szkolenia wstępne i okresowe pracowników, zarówno te podstawowe, jak i specjalistyczne, dopasowane do stanowiska pracy. Przeprowadzamy oceny ryzyka zawodowego oraz pomagamy w wykonaniu planu działań naprawczych. W przypadku, gdy dochodzi do wypadku w pracy, sporządzamy dokumentację powypadkową i pomożemy w wyciągnięciu wniosków, by na przyszłość ustrzec się przed podobnymi zdarzeniami. Zajmujemy się sporządzaniem instrukcji stanowiskowych oraz innych niezbędnych dokumentów z zakresu BHP.

Pomożemy Waszej firmie zorganizować zgodne z przepisami stanowiska pracy i dopełnimy wszelkich starań, by warunki pracy spełniały wszelkie normy. W razie kontroli będziemy reprezentować Państwa firmę przed organami Państwowej Inspekcji Pracy.

 

Zamawiając usługę bhp otrzymujesz:

  • fachowe wsparcie i doradztwo,
  • pomoc w organizacji bezpiecznych procesów pracy,
  • pomoc w organizacji ergonomicznych stanowisk pracy,
  • organizację szkoleń pracowników,
  • opiekę nad dokumentacją BHP,
  • wsparcie podczas postępowania powypadkowego.