Kto nam zaufał?

Od samego początku istnienia firmy pracujemy na zaufanie naszych klientów. Z wieloma przedsiębiorstwami udało nam się nawiązać stałą, wieloletnią współpracę, innym świadczymy jednorazowe lub okresowe usługi z zakresu oceny ryzyka zawodowego lub szkoleń. Do tej pory zaufali nam między innymi:

Opal Wrocław Sp. z o.o.
WSB Parki Wiatrowe Sp. z o.o.
Strabag Sp. z o.o.
Max-Bögl Polska Sp. z o.o. oddział we Wrocławiu
K&K Sp. z o.o.
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Prusicach
MADRO Wrocław S.A.
Solid Security Sp. z o.o.
Stabil Security Sp. z o.o.
Stanley Festening Systems Poland Sp. z o.o.
Getsix Sp. z o.o.
TNT Express Worldwide (Poland) Sp. z o.o.
Ditzinger Sp. z o.o.
Smartex Sp. z o.o.
Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Dolnośląska Biblioteka Publiczna
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 12
Zespół Żłobkowo-Przedszkolny Nr 3
Zespół Szkół Nr 24
Przedszkole Nr 62
Szkoła Podstawowa Nr 46
Szkoła Podstawowa Nr 90
Szkoła Podstawowa Nr 51
Szkoła Podstawowa Nr 39
Gimnazjum Nr 25
Gimnazjum Nr 27
Od: Szkoła Podstawowa Nr 46

 Polecam usługi Centrum BHP Renmak. Z firmą współpracuję od 6 lat. Solidność, terminowość, doskonała znajomość przepisów, ciekawa forma szkoleń to terminy charakteryzujące działalność firmy Centrum BHP Renmak, a w szczególności jej właścicielkę Panią Renatę Mączkę. Zachęcam do korzystania z usług firmy. 

Jarosław Jędryczko / Kierownik Gospodarczy


Od: Max-Bögl Polska Sp. z o.o.

 Korzystaliśmy z usług firmy Centrum BHP Renmak w zakresie szkoleń. Szkolenia były prowadzone w ciekawy sposób dający możliwości swobodnego zadawania pytań w kwestiach nurtujących pracowników, żadne pytanie na koniec kursu nie pozostawało bez odpowiedzi. Pani Renata Mączka udzielała nam również porad z zakresu BHP. Możemy polecić tą firmę jako rzetelną, elastyczną i skuteczną. Wskaźnik cena/jakość usługi jest bardzo dobry.

Edyta Tarkowska / Kierownik


Od: Zespół Szkół nr 24 we Wrocławiu

Firma RENMAK współpracuje ze szkołą 4 lata. Wykonuje swoją pracę bez zastrzeżeńsolidnie, terminowo i fachowo. Godna polecenia.

Lucyna Kmieć / Kierownik Gospodarczy


Od: Solid Security Sp. z o.o.

Pani Renata Mączka właścicielka firmy Centrum BHP Renmak pełni osobiście w naszej firmie A.O.O. i M. Solid Security o/Wrocław funkcję starszego inspektora bhp wykonując zadania służby zgodnie z przepisami i wymogami od 14.09.2002r. W tym okresie swojej pracy dała się poznać jako osoba kompetentna wywiązująca się ze swoich obowiązków służbowych wzorowo. Cechuje ją bardzo duża odpowiedzialność. Jest osobą lojalną i miłą w kontaktach z ludźmi oraz ambitną. Mając wiedzę z zakresu prawa pracy i kadr często służy nam pomocą i dobrą radą.

Marcin Kwieciński / Dyrektor Koordynator


Od: Strabag Sp. z o.o.

Osoby wykonujące zadania posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie, działają zdecydowanie co przy dużej kulturze przekazu zaleceń podnosi ich autorytet, a tym samym prestiż służby BHP na budowie. Dodatkowym atutem ich pracy dla naszej firmy jest możliwość udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, ponieważ współpracownicy posiadają przeszkolenie w tym zakresie.

Władysław Kryś / Kierownik Budowy


Od: ZWSE Elektron Sp. z o.o.

Pani Renata Mączka prowadzi osobiście w naszej Firmie służby BHP. W miłej atmosferze konsekwentnie realizuje zadania związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Umiejętnie prowadzi szkolenia zarówno wśród pracowników na budowie jak i wśród kadry zarządzającej. Fachowo przygotowuje ocenę ryzyka zawodowego, prawidłowo prowadzi wszelkiego rodzaju rejestry wymagane przez Państwową Inspekcję Pracy i Sanepid. Służy niezbędną pomocą przy opracowywaniu potrzebnych regulaminów. Posiada dużą wiedzę z zakresu prawa pracy.

Anna Witkowska / Prokurent