RENMAK Centrum BHP - o naszej firmie

 Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgranym i uzupełniającym się duetem dzięki połączeniu doświadczenia i inwencji. Pracujemy wytrwale aby pomóc naszym klientom osiągnąć sukces w kształtowaniu wysokiej kultury bezpieczeństwa pracy.

Dlaczego my?

Podchodzimy do naszej pracy z zamiłowaniem. Naszym celem jest świadczenie najlepszych na rynku usług BHP i pokrewnych, ponieważ uważamy, że kwestie bezpiecznej pracy nie powinny być tylko formalnością. Wspierając naszych klientów w dążeniu do ochrony zdrowia ich pracowników, potrafimy stworzyć elastyczną współpracę opartą na indywidualnych potrzebach. W dzisiejszych czasach stan bhp w zakładzie pracy wpływa istotnie na jego sukces na rynku. Po co więc ryzykować, skoro można skorzystać z pomocy specjalistów?


 Jak pracujemy?

Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Chcemy aby świadczone przez nas usługi dawały konkretne, pozytywne efekty. W pracy wykorzystujemy wiedzę płynącą z wielu lat nauki i doświadczenia. Wiemy jednak, że w niektórych dziedzinach są ludzie lepsi od nas, dlatego często współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin, aby korzystając z wiedzy i doświadczenia również innych ludzi zapewnić swoim klientom usługi na najwyższym poziomie.

 Kim jest dla nas klient?

Klient jest dla nas osobą, która powierzyła nam odpowiedzialne zadanie do wykonania. Cenimy zaufanie jakim nas obdarzono i wiemy jak ważne jest, aby tego zaufania nie zawieść, dlatego naszym klientom gwarantujemy indywidualnie ustaloną najwyższą jakość usług.Renata Mączka
Główny Specjalista ds. BHP

W branży pracuje od 12 lat. Jej specjalnością zawodową są usługi dla budownictwa oraz dla firm usługowych. Nie lubi zbyt długo siedzieć w jednym miejscu, dlatego chętnie prowadzi audyty i spotkania. Jest również specjalistą z zakresu szkoleń bhp, podczas których przekazuje swoją wiedzę w sposób przystępny i bezstresowy.

Jest absolwentką Zarządzania i Marketingu na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ze specjalizacją Prawo Pracy. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym z zakresu bhp, posiada również wykształcenie pedagogiczne.

Wolne chwile lubi spędzać w gronie znajomych i rodziny, najchętniej poza domem, w otoczeniu natury. Jest fanką książek historycznych i seriali kryminalnych.

Anna Mączka
Starszy Inspektor ds. BHP i ppoż.

Z branżą jest związana od dwóch lat. Jej specjalności zawodowe, to: ocena ryzyka zawodowego oraz ochrona przeciwpożarowa. Wciąż poszerza wiedzę z zakresu bhp, kierując swoją szczególną uwagę na innowacje w branży i coraz lepsze metody usprawniania pracy.

Jest absolwentką Archeologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu bhp na Politechnice Wrocławskiej. Odbyła szkolenie Inspektorów Ochrony Przeciwpożarowej w Państwowej Straży Pożarnej.

Interesuje się kulturą Hiszpanii, gdzie często podróżuje. Lubi uczestniczyć w wykopaliskach archeologicznych. Wolny czas chętnie spędza przy grach planszowych.